Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében. Elfogadom
Menü

Arcturus ( Nuprol) Romeo Recon Bravo Puska Grey

Ár:
115.990 Ft
Gyártó: Arcturus
Robosztus, modern, élethűen fém építésű (Acél/vas/alumínium) airsoft AK, nagy teljesítményre összerakott belsővel. A CNC megmunkálású alumínium előagyra további szereléksínek rögzíthetőek. A válltámasz hossza állítható. A hátsó szíjakasztóval pedig kényelmesen használhatóak egy pontos szíjak is.
Elérhetőség: Raktáron
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!
LI-PO 11,1V 1200MAH 20/40C airsoft AEG Li-Po akku, AK tokfedél LI-PO 11,1V 1200MAH 20/40C AK tokfedél
9.990 Ft
Energy LiPo airsoft akku gyorstöltő Energy LiPo gyorstöltő
8.990 Ft
Madbull 0,25g 4000db precíziós airsoft bb lövedék Madbull 0,25g 4000db airsoft lövedék
7.500 Ft
Menny.:db

Leírás és Paraméterek


Súly 3400g
Tár Hi-cap
Akkumulátor nem tartozék
Gearbox v.3
Hossz 815/730 mm
Torkolati sebesség 410 fps
Belső cső hossz 280 mm
Hop-up állítható
Anyag Acél/alumínium/ABS

 Akkumulátor helye a tokfedél alatt (kis tamiya csatlakozó)

Az előagy (keymod) és a szereléksínes (20mm-es) gáz-visszavezető alumíniumból, minden más fém alkatrész acélból készült. A gearbox gyors rugócserés, az elsütő billentyű pedig micro kapcsolót működtet (hosszabb élettartam és gyorsabb reakció jellemzi). A nozzle alumíniumból készült és O-gyűrűvel tömített. A sátorvason belül fesztelenítő gomb található. A belső cső 6,02mm-es átmérőjű. A válltámasz állítható hosszúságú. A tűzváltókar kialakítása lehetővé teszi hogy mutatóujjal lehessen tűzmódot váltani. A tokozás oldalán infrabak található.

Tartozékai:

  • hi-cap tár (550bb)
  • fegyver

A feltüntetett ár nem tartalmazza a fegyver kötelező bevizsgálásának (MKH kártya, sorozatszám gravírozás) 4500ft-os költségét.

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Youtube videók

Keresés